Hapi derën së keqes ! Mund ta thotë Murinjo..

Me të vërtet një moment i keq për Murinjon. Trajneri i Mançester Junajted, ndërsa pret që nga fusha të marrë sinjale jete, është ndëshkuar me një gjobë prej 8ooo stërlina. Por nuk preket vetëm portofoli: është dënuar me 1 ndeshje në shkallët e tribunës për protestë ndaj arbitrit Klatenburg.  Ju kujtohet skena në ndeshjen me

Vazhdoni leximin →

Zbuloni Pol Pogba të vërtetin dhe jo atë..zhgënjyesin

Pol Pogba u bë, gjatë verës së kaluar, futbolisti më i shtrenjtë në botë dhe, në përgjithësi, në historinë ë futbollit. Mançester Junajtidi ia bleu atë Juventusit, duke i paguar më shumë se 100 milionë euro, por, megjithatë, tifozët e “djajve të kuq” nuk janë shumë të kënaqur me formën e tij, deri tani. Për

Vazhdoni leximin →