‘Dasma e vitit’ u bë; Lionel Messi çoi Antonelën në altar

Lionel Messi coi Antonela Rocuzzon në altar dhe ky përbënte lajmin e ditës. Në Rosario, qytetin e lindjes së çiftit, ylli i Barcelonës dhe përfaqësueses argjentinase i dha zyrtarisht lamtumirën beqarisë duke kurorëzuar më në fund historinë e dashurisë me Antonelën me të cilën është njohur që në moshën 11 vjeçare. 350 oficerë policie u

Vazhdoni leximin →