Helga Lovekaty, dashuria e re e James Rodriguez?

Modelja ruse Helga Lovekaty vazhdon të shfaqë pasionin e saj për James Rodriguez duke i dedikuar mesazhe me shumë nënkuptime në rrjetet sociale. Në rastin e fundit u vu re edhe një ‘trekëndësh dashurie’ në komentet e publikuara të saj, futbollistit dhe ish bashkëshortes së tij Daniela Ospina. Të dyja femrat rezultuan që shprehën opinionin

Vazhdoni leximin →

Pique dhe Shakira; kur dashuria nuk njeh kufi

Gerard Pique dhe Shakira tashmë kanë 7 vjet të lidhur, megjithatë këngëtarja kolumbiane e kujton ende ditën kur ajo është njohur me futbollistin e barcelonës dhe përfaqësueses spanjolle. Në një intervistë për të përjavshmen gjermane ‘Bunte’, artistja 40 vjecare tregon se takimi i parë me Pique ka qenë për xhirimin e hitit ‘Waka waka’ të

Vazhdoni leximin →

E ka radhën Nejmar për të aktruar me të dashurën..

Caroline Caputo është e dashura e re e Neymarit, një djalosh që tregon se ka talent edhe për shijen. Ylli i Barcelonës, Neymar, ditë më parë bëri të ditur se i ka dhënë fund lidhjes me modelen e aktoren, Bruna Marquezine. Braziliani kishte thënë se shkak për ndarjen është profesioni i bukuroshes braziliane, aktrimi. 25

Vazhdoni leximin →

Mesi dhe Adidas një dashuri e përjetshme mbi miliona

Lionel Messi ka bërë rinovimin e tij të parë për vitin 2017. Sulmuesi i Barcelonës ka nënshkruar një kontratë të re me kompaninë e veshjeve sportive Adidas, një kontratë kjo që rezulton të mbajë palët të lidhur përjetësisht. Kjo lëvizje e bën Messin një ikonë të kësaj marke të njohur në nivel botëror. Vetë Messi

Vazhdoni leximin →