Cassandre Davis, aventura ‘e nxehtë’ e Ronaldos pushton rrjetet sociale

Cassandre Davis vazhdon të ‘çakordojë’ rrjetet sociale me fizikun e saj dhe me të pasme të denja për çmimin  Miss Bumbum. Por ky emër nuk është fare i panjohur për mediat e specializuara të kronikave rozë. Verën e kaluar Cassandre Davis u fol se kishte mundur të hipnotizojë yllin e Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo me të cilin ajo u pa në një nga pishinat e Miamit. Sigurisht, në fund e gjithë kjo histori rezultoi se një aventurë sentimentale verore por që i shërbeu Cassandrës për të fituar famë dhe të rrisë numrin e ndjekësve të saj në rrjetet sociale me pozat e saj shumë sensuale.

sfidanti.al