Ludovica Pagani, lidhje me El Shaarawy?

Shtohen akoma më shumë zërat për një lidhje dashurie mes Ludovica Paganit dhe Stephan El Shaarawy. Pas dy muajsh lajmesh gossip, ‘konfirmimi’ vjen nga vetë ‘e zonja e punës’ që duke iu përgjigjur pyetjeve në Instagram, pranoi se e ka pikë të dobët sulmuesin e Romës. Fansat e pyetën Ludovicën se cili ishte tipi ideal

Vazhdoni leximin →

Eugenie Bouchard zyrtarizon historinë e dashurisë më një lojtar të NFL

Zemra e tenistes mediatike Eugenie Bouchard është rrëmbyer. ‘Fajtori’ është quarterback i Pittsburgh Steelers, Mason Rudolph dhe ishte pikërisht ky I fundit që bëri zyrtare lidhjen me bukuroshen kanadeze nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram. Në atë foto, quarterback dhe tenistja shfaqen të përqafuar dhe duke buzëqeshur në një plazh në Cabo San Lucas

Vazhdoni leximin →

Nicolo Zaniolo, është zyrtare, dashuria e re quhet Chiara Nasti

Tani është zyrtare, Nicolo Zaniolo dhe Chiara Nasti janë të lidhur bashkë. Mesfushori i Romës që është ende në fazën e riaftësimit nga dëmtimi dhe influencerja napoletane dolën hapur me një foto të postuar në rrjetet socilale ku ata shfaqeshin së bashku. Zërat për këtë lidhje të re të futbollistit të talentuar italiane u bënë

Vazhdoni leximin →

Andrea Iannone, dashuri e re? Është vajza e Umberto Tozzit

Andrea Iannone duket se është gati të kthejë faqe. pas përfundimit të historisë së dashurisë me Belen Rodriguez dhe Giulia De Lellis, piloti nga Abruzzo duket se ka rigjetur buzëqeshjen në krahët e një dashurire të re, Natashës, vajzës së këngëtarit të njohur italian, Umberto Tozzit. Është revista e përjavshme ‘Chi’ ajo që zbuloi këtë

Vazhdoni leximin →

Dominic Thiem ‘in love’ me balerinën Lili-Paul Roncalli

Dominic Thiem  e nis vitin 2021 me një dashuri të re. Tenisti austriak zyrtarizoi përpara disa ditësh lidhjen e tij me fituesen e edicionit të vitit 2020 të talent shoë ‘Let’s Dance’, balerinën Lili Paul-Roncalli. Artistja 22 vjecare është vajza e drejtorit të cirkut austriak Bernhard Paul. Sfidanti.al

Diletta Leotta, sërish me Can Yaman, detajet e takimit

Vazhdon historia e  dashurisë mes Diletta Leotta dhe Can Yaman. Pas dedikimeve e mesazheve romantike në Instagram, moderatorja italiane dhe aktori turk janë riparë në Romë. Një takim që nuk ishte dhe aq sekret duke qenë se cifti është pikasur sërish nga paparazzët e revistës ‘Chi’. Revista e njohur e kronikave rozë ka zbuluar detajet

Vazhdoni leximin →

Kelly Piquet, dashuria e re e Max Verstappen

Viti i ri nisi pa asnjë dyshim. Max Verstappen konfirmon lidhjen e tij të dashurisë me Kelly Piquet, vajzën e kampionit legjendar të Formula 1, Nelson Piquet e cila më parë ka qenë e dashura e një tjetri piloti të këtij kampionati, Daniil Kvyat me të cilin ka edhe një vajzë përpara se të ndahej

Vazhdoni leximin →

Bernard Tomic, konfirmohet lidhja e tij me yllin e ‘OnlyFans’

Bernard Tomic është i dashuruar. Tenisti kontrovers australian konfirmoi se është në një lidhje me ish konkurrenten e programit ‘Love Island’, Vanessa Sierra me këtë të fundit që në Instagram Stories publikoi një video ku shfaqej Tomic teksa e puthte në mollëzat e faqes Vanessa fitoi popullaritetin në edicionin e vitit 2019 të ‘Love Island’

Vazhdoni leximin →