Ludovica Pagani, lidhje me El Shaarawy?

Shtohen akoma më shumë zërat për një lidhje dashurie mes Ludovica Paganit dhe Stephan El Shaarawy. Pas dy muajsh lajmesh gossip, ‘konfirmimi’ vjen nga vetë ‘e zonja e punës’ që duke iu përgjigjur pyetjeve në Instagram, pranoi se e ka pikë të dobët sulmuesin e Romës. Fansat e pyetën Ludovicën se cili ishte tipi ideal i saj dhe ajo u përgjigj duke postuar një foto të ‘Faraonit’. Më drejtpërdrejtë se kaq…

Sfidanti.al