Kutinjo: Kam marrë shumë mesazhe nga tifozët e Liverpulit!

Ka disa personazhe që mezi priten këtë të diel në Angli. Njëri prej tyre është Filip Kutinjo, ish-ylli i Liverpulit dhe që do të jetë përballë Mançester Sitit në radhët e Aston Vilës. Lojtari mjaft i talentuar brazilian mbërriti në Birmingam nëpërmjet Barcelonës në formë huazimi, dhe një rezultat i ekipit të tij në “Etihad”

Vazhdoni leximin →