Myrto Uzuni nuk shkëlqen vetëm në Kroaci, edhe Hungaria po njeh “Kovaçin” e ri nga Berati!

Topi ka nisur të rrotullohet dhe ai nuk mungoi të ishte aty. Myrto Uzuni nuk mund të ndodhej jashtë formacionit të Ferencvaroshit hungarez në duelin e madh të Championsit ndaj Dinamos së Zagrebit. Në një ndeshje me një takim, luajtur në Budapest, një shqiptar ishte përballë një tjetër shqiptari, kapitenit të kroatëve Arijan Ademit. Kapiteni

Vazhdoni leximin →