Lotar Mateus sheh vetveten te Kimih: Nuk mbetet pas Lahmit!

Kapiteni i ardhshëm i Bajernit dhe i Gjermanisë duhet të ketë këtë emër. Lotar Mateus nuk ka dyshim dhe mendon si pasardhës të Manuel Nojerit pikërisht shokun e tij të skuadrës, Xhoshua Kimih. Ish-kapiten i Gjermanisë, kampione të botës në 1990, dhe i Bajernit, Mateus thekson se e pëlqen shumë karakterin dhe mënyrën sesi vepron

Vazhdoni leximin →