Joana Sanz rrëfen anoreksinë e saj: Më binte floku

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të luftës ndaj anoreksisë dhe bulimisë, Joana Sanz vendosi që të flasë hapur me ndjekësit e saj dhe t’u tregojë për këtë sëmundje të cilën ajo vetë e kaloi dhe që bëri që ajo të peshonte vetëm 47 kg. ‘Pasi u mendova shumë, desha që të tregoj historinë time për

Vazhdoni leximin →

Dani Alvesh e Joana Sanz festojnë përvjetorin e martesës

Dani Alvesh dhe Joana Sanz është një prej cifteve më të konsoliduara në botën e futbollit. Ata u njohën gjatë periudhës kur mbrojtësi brazilian ishte pjesë e Barcelonës dhe së fundmi kanë festuar përvjetorin e martesës së tyre. për këtë arsye modelja spanjolle iu drejtua rrjeteve sociale për t’i dedikuar një mesazh romantin bashkëshortit të

Vazhdoni leximin →

Relaks në Nju Jork, Joana Sanz, sa mahnitëse!

Quhet Joana Sanz dhe është bashkëshortja e mbrojtësit të Paris Sën Zhermenit Dani Alvesh. Modelja bukuroshe spanjolle ndodhet për arsye pune në Nju Jork dhe këtë ajo e ka treguar me disa foto të publikuara në profilin e saj në Instagram. Janë foto të momenteve të saj të pushimit dhe Sanz i ka shfaqur te

Vazhdoni leximin →

Joana Sanz i kerkon Dani Alvesh te mos kthehet ne Paris

Dani Alvesh dhe bashkeshortja e tij Joana Sanz i kaluan ne Brazil festat e fundvitit. Modelja spanjolle dhe futbollisti i Paris Sen Zhermen qendruan ne plazhin Florianopolis dhe ambienti ekzotike e sidomos rrezet e diellit e bene per vete bukuroshen nga Ishujt Kanarie aq sa Joana i kerkoi bashkeshortit te saj qe te mos kthehej

Vazhdoni leximin →

Dani Alves, në altar me Joana Sanz; ceremoni sekrete në Ibiza

Dani Alves është futbollisti i radhës që shkon në altar në verën e këtij viti. Mbrojtësi gbrazilian që ende nuk e ka përcaktuar të ardhmen e tij futbollistike, është martuar me të fejuarën e tij Joana Sanz  duke i thënë lamtumirën beqarisë. Ceremonia e martesës, që u zhvillua në Ibiza të Spanjës, nuk kishte shumë

Vazhdoni leximin →