Joana Sanz shqetëson ndjekësit e saj: Kam nevojë të marr frymë

Thonë që rrjetet sociale afrojnë personat që janë larg dhe largojnë ata që kemi pranë. Joana Sanz është e ndërgjegjshme so më shumë se kurrë dhe për këtë aryse vendosi të ndalet dhe të shkëputet për disa kohë nga telefoni celular

‘Sot, pas disa muajsh të cmendur pune(gjithnjë mirënjohëse për këtë), vendosa të ul disa marshe ritmin e jetës sime dhe të marr frymë për të rifituar energji dhe qetësi këtij trupi-shkruante modelja në krah të fotos së saj  ku ajo shfaqet duke shëtitur në rrugët e Barcelonës bashkë me qenushët e saj

Por kjo nuk do të thotë se bashkëshortja e futbollisti Dani Alves do të zhduket. Në fakt, pas këtij reflektimi, Joana postoi në Instagram Stories momente ku ajo shfaqej duke shijuar klimën verore të Brazilit. Vetëm përpara pak ditësh ajo udhëtoi drejt Sao Paulos për t’u bashkuar me bashkëshortin e saj, Dani Alves. Pikërisht udhëtimet e vazhdueshme si për punë ashtu edhe për shkak të situatës aktuale, kanë qenë shkaku i këtij vendimi të saj

Sfidanti.al