Jemini, kryqëzohet edhe në Shijak

U nisën për të mbërritur në Superiore në fund të edicionit, por shijakasit e Erzenit janë ashpërsuar shumë, ende pa filluar mirë kampionati. Në ndeshjen e mesjavës kundër Besëlidhjes në shtëpi u ndëshkuan me një karton të kuq dhe më pas lezhjanët e patën më të lehtë për ta fituar takimin me rezultatin 2-3. Të

Vazhdoni leximin →