Junajtidi ngrihet në qiell pas fitores, por Ten Hag thotë: Le të mos i japim shumë rëndësi këtij rezultati!

Tekniku holandez e cilëson punën e si si diçka në proces dhe padyshim as ai nuk e priste që të fitonte 4-0 ndaj Liverpulit. Ashtu siç kanë qenë gjërat tek Mançester Junajtidi, me Pogbanë të larguar, Grinvudin në proces gjyqësor dhe me Ronaldon ende në “ajër”, është e natyrshme që analistët dhe tifozët t’i thurnin

Vazhdoni leximin →

Intervista “shqeto” e Ten Hagut me drejtuesit e Man. Junajtidit

Trajneri holandez, i përzgjedhur për të drejtuar ekipin sezonin e ardhshëm, u bëri shumë përshtypje udhëheqësve në “Old Traford”, kur shkuan që ta intervistonin në Holandë. Erik Ten Hagu foli “shqeto” duke kritikuar mënyrën e punës tek Mançester Junajtidi dhe gjendjen e skuadrës, ndërsa bisedoi me drejtorin teknik Darren Fleçer dhe drejtorin e futbollit, Xhon

Vazhdoni leximin →