Mesi “vjedh” shfaqjen dhe mbetet numri 1 në Europë!

Për gola+asistë sërish nuk ka njeri që të krahasohet me të. Lionel Mesi jo vetëm që e “vodhi” shfaqjen në fundjavën e futbollit europian, por edhe u shkëput nga Erling Halandi në renditjen e lojtarëve që kanë më shumë kontribute për golat. Superylli argjentinas shënoi nga 30 metra në ndeshjen Paris SG-Trojes (4-3) duke barazuar

Vazhdoni leximin →