Gigsi: Murinjo i duhet Mançester Junajtidit

Trajneri i Junajtidit, Zhoze Murinjo, ndodhet nën një presion  të madh, duke qenë se “djajtë e kuq” e kanë filluar keq sezonin  e ri dhe tani ndodhen në vendin e 13-të të Premier Ligës. Në këto kushte, shumëkush konsideron se koha e “Specialit” te Junatjdit mbaroi dhe se atij i ka ardhur koha që të

Vazhdoni leximin →