Barcelona, Bartomeu reziston, për momentin nuk jep dorëheqjen

Pasditen e së hënës u zhvillua mbledhja e bordit drejtues të Barcelonës. Këshilli Administrativ i klubit katalanas me në krye presidentin Josep Maria Bartomeu, vendosi që të mos japë dorëheqjen dhe të presë vendimin e autoriteteve shëndetësore katalanase për mundësinë e zhvillimit të referendumit të anëtarëve të tij në fundjavë në seli unike në Camp

Vazhdoni leximin →