Mark Bartra bëhet baba për të tretën herë

Mark Bartra dhe Meliza Himenez bëhen përsëri prindër, pasi në orët e fundit erdhi në jetë fëmija i tyre i tretë, lajm që u konfirmua nga vetë futbollisti i Betisit nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale duke publikuar foton e bebes në orët e para të jetës së tij. Cifti Bartra-Himenez është ndër më mediatikët

Vazhdoni leximin →

WAG-sat e Barcelonës i bashkon pagëzimi i djalit të Fabregas

Gjatë periudhës së qëndrimit te Barcelona, Sesk Fabregas dhe bashkëshortja e tij Daniela Seman krijuan një miqësi të fortë me lojtarë të tjerë të Barcelonës dhe bashkëshortet apo të fejuarat e tyre. Kaq e fortë është kjo miqësi e krijuar sa nuk është aspak një cudi që ato bëjnë plane që të jenë bashkë gjithë

Vazhdoni leximin →