Stina e dasmave ne futboll; radhën e ka… Granit Xhaka

Kjo verë ka shënuar një ‘boom’ martesash në botën e futbollit. I fundit në listë është Granit Xhaka i cili kurorëzoi në altar lidhjen e gjatë të dashurisë me Leonita Lekaj. I veshur me një kostum blu, Granit Xhaka dukej tejmase i lumtur përkrah bashkëshortes së tij sensuale që dukej akoma më e bukur me

Vazhdoni leximin →

‘Dasma e vitit’ u bë; Lionel Messi çoi Antonelën në altar

Lionel Messi coi Antonela Rocuzzon në altar dhe ky përbënte lajmin e ditës. Në Rosario, qytetin e lindjes së çiftit, ylli i Barcelonës dhe përfaqësueses argjentinase i dha zyrtarisht lamtumirën beqarisë duke kurorëzuar më në fund historinë e dashurisë me Antonelën me të cilën është njohur që në moshën 11 vjeçare. 350 oficerë policie u

Vazhdoni leximin →