Liga e Europës, superioritet spanjoll dhe anglez

Nuk mund të hidhen poshtë as italianët, për meritë të Lacios, por gjithsesi Liga e Europës po sheh “me sy më të mirë”, skuadrat spanjolle dhe angleze. Përveç Betisit që fitoi në fushën e Milanit, La Liga u përfaqësua denjësisht nga Vijarreali që mundi 5-0 në shtëpi Rapidin e Vjenës, dhe nga Sevilja që triumfoi

Vazhdoni leximin →