Lindsi Uon kërkon përsëri që të garojë me meshkujt

Skiatorja amerikane, Lindsi Uon, që konsiderohet si një nga sportistet më të mira në botë në sportin e skive alpine, pavarësisht se ka pësuar disa dëmtime kohët e fundit, edhe gjatë këtij sezoni, do të përpiqet që të fitojë ndonjë trofe tjetër dhe ta rrisë numrin e përgjithshëm të fitoreve në Kupën e Botës. Në

Vazhdoni leximin →