E dini numrin e celularit të portjerit Nojer? E paska Venger

Nojer, gjigandi i portes babareze ka prekur temën e perfolur  shumë keto ditë. Gjermani ka thënë se nuk ka pasur asnjëherë bisedime mes tij dhe Pep Guardiolas dhe ai është i lumtur te bavarezët.

“Nuk ka pasur asnjë kontakt dhe të gjithë jemi të lumtur te Bayerni”.

“Gjithashtu e kam zgjatur kontratën. Guardiola ka numrin tim dhe nuk më ka thirrur asnjëherë”, ka thënë Neuer.