Venger konfirmon rikthimin në botën e futbollit

Arsen Venger do të kthehet në botën e futbollit. vetë francezi e ka konfirmuar këtë, por shtoi se nuk është i sigurt për rolin që ai do të ketë në këtë rikthim të tij pas relaksimit të tij gjatë kësaj periudhe që qëndroi larg ambienteve të këtij sporti ‘Do të më shohësh sërish në futboll,

Vazhdoni leximin →

Rroftë “Profeti” Venger, tifozët e Junajtidit në gjunjë të ish-rivalit

Në një intervistë përpara duelit të Championsit mes Mançester Junajtidit dhe Paris SG, Arsen Venger bëri një vlerësim për skuadrën pariziene. “Aktivizimi i Presnel Kimpembes në mbrojtje është një zgjedhje e rrezikshme, – u shpreh ish-trajneri i Arsenalit, – pasi ai bën shumë gabime”. Francezi po fliste në “Old Traford”, dhe nënvizoi se “trajneri Tuhel

Vazhdoni leximin →