Kristian Vieri bëhet baba; vjen në jetë vogëlushja Stela

Kristian Vieri shënon golin më të bukur të tij në jetë. Ish sulmuesi i interit, Juventusit, milanit e Lazios e përfaqësueses italiane është bërë bëba pasi e dashura e tij kostanca Karaçolo solli në jetë vogëlushen Stela. Lindja e vogëlushes ndodhi në një klinikë të Milanos dhe ai që e kondfirmoi lajmin ishte vetë Vieri

Vazhdoni leximin →