Ditëlindja e modeles Cindy Bruna, Mbappe e Verratti në festë pa maskë e pa ruajtur distancën

Pas fitores tenistike me Angers të premten, futbollistët e Paris Saint Germain u lanë pushim në fundjavë nga trajneri Thomas Tuchel duke e shfrytëzuar në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndërsa Icardi e Navas udhëtuan drejt Madridit një qytet me masa të forta kufizuese për shkak të Covid-19, Kylian Mbappe dhe Marco Verratti qëndruan

Vazhdoni leximin →

PSG, Mbappe me skuadrën në grumbullimin paraprak për sfidën ndaj Atalantës, Verrati s’ia del

Ishin edhe emrat e Kylian Mbappe e Marco Verrattit mes 28 lojtarëve të grumbulluar paraprakisht nga trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel  në Faro të Portugalisë ku skuadra kampione e Francës do të përgatisë ndeshjen e Ligës së Kampioneve me Atalantën në 12 gusht në Lisbonë. Por në fund, në avion bashkë me pjesën

Vazhdoni leximin →

Barcelona nuk heq dorë nga Verratti; gati të ofrojë 65 milionë Euro dhe kartonin e Rakitic

Media italiane është e sigurt, Barcelona po përgatit një tjetër ofensivë për Marco Verrarin. Është portali calciomercato.com ai që ka folur për një ofertë të re të klubit katalanas që nuk ka ndërmend të heqë dorë aspak nga mesfushori Italian. Gjithnjë sipas calciomercato.com, nënkampionët e Spanjës janë gati të ofrojnë 65 milionë Euro dhe kartonin

Vazhdoni leximin →