Barcelona nuk heq dorë nga Verratti; gati të ofrojë 65 milionë Euro dhe kartonin e Rakitic

Media italiane është e sigurt, Barcelona po përgatit një tjetër ofensivë për Marco Verrarin. Është portali calciomercato.com ai që ka folur për një ofertë të re të klubit katalanas që nuk ka ndërmend të heqë dorë aspak nga mesfushori Italian. Gjithnjë sipas calciomercato.com, nënkampionët e Spanjës janë gati të ofrojnë 65 milionë Euro dhe kartonin

Vazhdoni leximin →