Flik ka besim tek Bajerni: Nëse jemi vetvetja, titulli është iyni!

Nuk është se nuk e vlerëson konkurrencën, përkundrazi, rivalët irespekton. Bundesliga këtë vit është shumë më interesante se më parë, pasi Bajerni lufton me Lajpcigun, Dortmundin dhe Gladbahun, diçka që nuk ishte parë prej dekadash. Sidoqoftë, Hansi Flik, trajneri ibavarezëve, mbetet “konservator” në vlerësimet e tij. “Të gjitha skuadrat e përfshira në konkurrim kanë shanset

Vazhdoni leximin →