Uest Ham tregon forcën; përjashton përjetë tifozin për kore antisemite

Në Angli lufta kundër racizmit dhe diskriminimeve është marrë shumë seriozisht. Uest hemi ka përjashtuar përjetë nga stadiumi një tifoz që u akuzua për kore antisemite gjatë një ndeshjeje të sezonit të kaluar. Tifozi u identifikua falë një videoje që u shfaq në rrjetet sociale ditën e hënë. ‘Ndihemi të neveritur nga përmbajtja e videos

Vazhdoni leximin →

Tifozi e provokon, por Kevin Prins Boateng përgjigjet

Kevin Prins Boateng tashmë është pjesë e Barcelonës, por ai ka luajtur vetëm 2 ndeshje 123 minuta që nga momenti kur u transferua te katalanasit nga Sasuolo në merkaton e muajit janar. Një tifoz mendoi që të tallet me të në rrjetet sociale kur Boateng postoi një foto ku festonte fitoren e Barcelonës ndaj Atletiko

Vazhdoni leximin →