Nervozizmi bën të veten: Pike dhe Suarez përplasen me fjalë!

Barcelona pësoi, si rrallë herë, plot katër gola në ndeshjen e fundit të La Ligës ndaj Betisit që fitoi 3-4 në “Kamp Nou”. Ajo që ndodhi në këtë stadium legjendar, nuk la indiferentë shumë tifozë që ndoqën këtë ndeshje shumë eksituese, ndërkohë që humbja e dhimbshme shkatoi trazira edhe në radhët e Barcelonës mbas vërshëllimës

Vazhdoni leximin →

Ky nuk është më Reali, por jo të gjitha fajet i ka Lopetegi

Mbas humbjes shkatërrimtare 5-1 nga Barcelona, ishte e qartë se trajnerin e Realit të Madridit, Hulen Lopetegi, e “mori lumi”, por, sidoqoftë, fjalët e një prej futbollistëve më të mirë të Realit, Isko, që doli në mbrojtje të Lopetegit, marrin një peshë të re, sepse klubi “mbretëror” nuk humbi në “Kamp Nou” vetëm për shkak

Vazhdoni leximin →