Panucci dhe aventura me Shqipërinë: Ishte një gjysmëvetëvrasje, por isha I lumtur

Christian Panucci nuk e mbylli aspak mirë aventurën e tij me kombëtaren shqiptare. U shkarkua pas humbjes së kuqezinjve me Turqinë në sfidën e parë eliminatore të Euro 2020, ndërkohë që më herët dështoi me skuadrën tonë përfaqësuese në Nations League. Në një intervistë për La Gazzetta Dello Sport, panucci foli për këtë aventurë të

Vazhdoni leximin →