Festë te Reali: Duket se Garet Bejli po ikën më në fund!

Duket se futbollisti më i shtrenjtë në historinë e Realit të Madridit, Garet Bejl, ndodhet në prag të largimit nga “Santiago Bernabeu”, ndërkohë që vetë ai gjatë kohëve të fundit ka thënë në disa raste se nuk do të largohet nga klubi “mbretëror”, deri sa të mbarojë mbas tre vitesh kontrata e tij. Por, duket

Vazhdoni leximin →

Samuel Eto këshillë Salahut: Shko te Barcelona dhe jo te Reali!

Ish-futbollisti i Barcelonës Samuel Eto i bëri thirrje futbollistit egjiptian të Liverpulit, Mohamed Salah, që të bashkohet me klubin katalonjas, nëse ekziston mundësia. Forma e shkëlqyer e Salahut gjatë dy viteve të fundit ka bërë që këtë sulmues këmbëshpejtë ta synojnë klubet e mëdhenj, midis tyre Barcelona dhe Reali i Madridit. Sulmuesi egjiptian ka shënuar

Vazhdoni leximin →