Ronaldo ‘shkund’ Juventusin: Rezultat i papranueshëm, por në fund do festojmë sërish ne

Nëpërmjet një postimi të gjatë në profilin e tij në Instagram shkund shokët e tij të skuadrës pas humbjes së turpshme në Allianz Stadium ndaj Fiorentinës dhe kërkon mbështetjen e tifozëve të Juventusit. ‘Dje, me një paraqitje  shumë të dobët dhe një rezultat të papranueshëm, mbyllëm vitin 2020-shkruante ndër të tjerat Cristiano Ronaldo në postimin

Vazhdoni leximin →

Beatrice Bouchard nuk arrin dot të harrojë verën

Tashmë dimri është ulur këmbëkryq në të gjitha vendet e hemisferës veriore të globit, por ka persona që nuk arrijnë dot të ndahen nga stina e verës. Është ky rasti i Beatrice Bouchard, motra binjake e tenistes kanadeze, Eugenie që nuk e pranon faktin që dimri ka ardhur. Në rrjetin social, ajo publikoi një foto

Vazhdoni leximin →

Lucia Javorcekova ngacmon ndjekësit: ‘Gjejeni…’

Lucia Javorcekova shkruan nga Dubai dhe u tregon një gjëegjëzë të gjithë ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram: ‘Gjejeni se cila do të jetë sfida ime e ardhshmë’. Kaq ka mjaftuar, dhe  ndjekësit  e saj vërshuan teksa bënë komentet, shumica e të cilave duket se kanë qenë më shumë në formën e vlerësimeve për

Vazhdoni leximin →

Dëshira e pamundur e bashkëshortes së Ter Stegen

Daniela Ter Stegen është shndërruar në një ‘influencer’ të vërtetë  në Instagram me më shumë se 450 mijë ndjekës në profilin e saj. Kohët e fundit, arkitektja bëri një postim që nuk vonoi të bëjë xhiron e botës në internet. ‘Të dielat duhet të vijnë me butonin e pauzës-shkruante  bashkëshortja e portiereit të Barcelonës Marc

Vazhdoni leximin →