Serhio Ramos në Pamplona – “Zotëria 500″

Kapiteni i Realit të Madridit, Serhio Ramos, sot, do të përkujtojë një jubile spcial, pasi ai do të luajë ndeshjen e 500-të me bluzën e ekipit “mbretëror”. Lideri i kampionatit spanjoll, sot në mbrëmje, do të luajë në Pamplona, ku do të masë forcat me Osasunën dhe, sigurisht, që Ramosi pret triumfin e ekipit të

Vazhdoni leximin →