Michael Ballack operohet nga një tumor në shpinë

Lajmi vjen nga ‘Bild’ një  prej të përditshmeve gjermane më të rëndësishme; Michael Ballack, ish mesfushori I Bayer Leverkusen, Bayernit të Mynihut dhe Chelsea, një prej futbollistëve më të fortë dhe ikonë në historinë e viteve të , fundit në futboll, iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale delikate për të hequr një tumor në shpinë. Sipas

Vazhdoni leximin →

Barcelona dorëzohet: Operacioni Nejmar në këto kushte, i pamundur!

E thotë vetë presidenti Bartomeu, ndonëse do të kishte dashur t’ia kishte dalë për të fituar zgjedhjet presidenciale të vitit të ardhshëm. Gjithsesi, Barcelona e ka të pamundur të marrë Nejmarin këtë sezon, për shkak të kushteve tepër të vështira financiare të shkaktuara nga koroanvirusit. Të paktën, për një sezon tjetër, braziliani do të vazhdojë

Vazhdoni leximin →