Umtiti tremb Barcelonen: Kam marre shume oferta

Samuel Umtiti tremb Barcelonen persa i perket te ardhmes se tij. Mbrojtesi francez ka konfirmuar se ne drejtim te tij kane ardhur shume oferta nga klube te ndryshme evropiane dhe e gjithe kjo nr nje kohe kur ne median katalanase po flitet per mundesine e rinovimit me Barcelonen. ‘Kam marre disa oferta-tha Umtiti ne nje

Vazhdoni leximin →