Rikthim te Barcelona? Kutinjo as që nuk e con në mendje

Filipe Kutinjo duket se është I kënaqur te Bajerni I Mynihut dhe nuk e përjashton mundësinë e qëndrimit të tij te kampionët e Gjermanisë edhe për një sezon tjetër, nëse gjërat do të shkojnë mirë. Që nga moment që drejtimin e Bajernit e ka marrë Hansi Flik, si braziliani ashtu edhe Thiago nuk kanë vazhdimësinë

Vazhdoni leximin →

Kutinjo bën për vete Bajernin, Rumenige: Do vendosim kur të vijë momenti

Filipe Kutinjo deri tani ka lënë përshtypje shumë të mira te drejtuesit e Bajernit të Mynihut ku ai ka shkuar në formë huazimi nga Barcelona. Ai që e konfirmon këtë është Shefi Ekzekutiv I klubit bavarez, Karl Hajnz Rumenige në një intervistë për revistën gjermane ‘Kicker’. ‘Filipe është një futbollist me shumë cilësi-tha Rumenige-është shumë

Vazhdoni leximin →