“Hallet” e Klopit me virusin, dhe hallet e lojtarëve në “Asllan Rusi”!

Liverpuli fitoi 6-0 një miqësore me Blekbërnin në “Anfild”, duke kaluar me sukses provën “gjenerale” përpara rifillimit të Premier Ligës me derbin ndaj Evertonit, ndërsa trajneri Jurgen Klop nënvizoi disa gjëra. “Ka ndryshime të shumta në krahasim me përpara pandemisë, – u shpreh ai, – rëndësi ka që lojtarët u përshtatën me rregullat e protokollit,

Vazhdoni leximin →