U kthye nga Bahamas, Harry Kane hyn në karantinë

Harry Kane është viktima e fundit britanike e politikës së gabuar të  masës së karantinimit ndërkombëtar të vendosur nga qeveria e Boris Johnson dhe pas udhëtimit ne Bahamas ku shkoi për të kaluar pushimet me familjen e tij, sulmuesi humbi fillimin e fazës përgatitore të sezonit të ri me Tottenham. Arkipelagu që nuk ishte përfshirë

Vazhdoni leximin →