Një shaka për Halandin: Ç’prisni nga dikush që është zënë në stadium!

Këtë batutë e ka lëshuar një ish-futbollist norvegjez, sot analist televiziv, i njohuri Jan Age Fjortoft. Ish-lojtari profesionist ka qenë mik me babanë e Erling Halandit, Alf-Ingen, ndërsa nuk ka ngurruar të japë një shpjegim krejt personal dhe të veçantë për aftësitë e jashtëzakonshme të sulmuesit të Dortmundit për të shënuar gola. “Çfarë mund të

Vazhdoni leximin →