Myrto Uzuni nuk shkëlqen vetëm në Kroaci, edhe Hungaria po njeh “Kovaçin” e ri nga Berati!

Topi ka nisur të rrotullohet dhe ai nuk mungoi të ishte aty. Myrto Uzuni nuk mund të ndodhej jashtë formacionit të Ferencvaroshit hungarez në duelin e madh të Championsit ndaj Dinamos së Zagrebit. Në një ndeshje me një takim, luajtur në Budapest, një shqiptar ishte përballë një tjetër shqiptari, kapitenit të kroatëve Arijan Ademit. Kapiteni

Vazhdoni leximin →

Son mund Bruno Fernandesin e De Brujnin, fiton golin e sezonit!

Zhgënjimet me Totenhemin këtë vit kanë qenë të shumta, dhe ngarkesa bashkë me koronavirusin e me shërbimin e detyrueshëm ushatarak ishte gjithashtu e madhe, por koreanojugori Son e fitoi një shpërblim për kontributin e tij. Përtej konfliktit me kapitenin Hugo Joris, që e sulmoi gjatë një ndeshjeje për mungesë impenjimi, Son fitoi çmimin e golit

Vazhdoni leximin →