Gjashtë ekipe në Champions me formacion të njëjtë që nga fillimi

Të katër klubet e Anglisë që kanë arritur deri në 1/8-tën e finaleve të Ligës së Kampioneve (LK), Liverpuli, Mançester Siti, Mançester Junajtidi dhe Totenhemi, gjatë sezonit dimëror të transferimeve nuk angazhuan futbollistë që kanë të drejtë të luajnë në konkurrimin më elitar evropian. Në fakt, nga këta ekipe angleze janë larguar disa lojtarë, ndërkohë

Vazhdoni leximin →