Rinis Bundesliga, dhe hegjemonia e Bajernit është në rrezik!

“Sipari” ngrihet sot në orën 20:30, në impiantin madhështor “Alianc Arena”. U takon kampionëve të Bajernit të kenë nderin e ndeshjes së parë të Bundesligës, duke pritur Hertën e Berlinit në kryeqytet, por parashikimet nuk janë aq “miqësore” sa në të kaluarën. Hegjemonia e bavarezëve ndoshta po i afrohet fundit, ose të paktën mund të

Vazhdoni leximin →