Murinjo: Rostovi është një short i keq për neve

Trajneri i Mançester Junajtidit, Zhoze Murinjo, pas hedhjes së shortit për një të tetën e finaleve të Ligës së Evropës, u shpreh i pakënaqur nga ai. “Ky është një short i keq për neve. Rruga për në Rusi është e gjatë dhe e vështirë, ndërkohë që momenti nuk është aspak i përshtatshëm për dy ndeshjet

Vazhdoni leximin →

Murinjo nuk donte të shkonte larg, ku e kish hallin..

Mançester Junajtfi u kualifikua mbrëmë për në një të tetën e finaleve të Ligës së Evropës, pasi nxori jashtë konkurimit Sent Etienin. Trajneri Zhoze Murinjo, pas ndeshjes, foli për kundërshtarët e mundshëm të ardhshëm në fazën tjetër, duke vënë në dukje se në lojë kanë mbetur ekipe mjaft të mirë. “Nuk kam ndonjë preferencë speciale,

Vazhdoni leximin →