Zidane te United? Francezi e mohon

Zinedine Zidane u është përgjigjur zërave se ai mund të bëhet trajner i Manchester United. “Kur isha lojtar, mund të zgjidhja pothuajse çdo klub. Si trajner, nuk ka 50 klube ku mund të shkoj. Ka dy ose tre mundësi. Nëse kthehem në një klub, është për të fituar. Këtë e them me modesti. Kjo është

Vazhdoni leximin →

Zidane te Marseille por me një kusht

Zinedine Zidane ka pranuar të marrë drejtimin e Olympique Marseille, por vetëm me kushtin nëse klubi më i titulluar i Francës kalon në duart e arabëve që aktualisht po interesihen. Dy portalet “Goal” dhe “Sun” shkruajnë se Zidane ka kërkuar një buxhet transferimi 260 deri në 300 milionë euro për merkaton në mëyrë që të

Vazhdoni leximin →