‘Torturat’ e Real Madrid me dëmtimet shtohen; ndaj Getafes mund të jenë vetëm 12 futbollistë

Telashet nuk kanë të përfunduar për Realin e Madridit. Rezultatet dhe vendimet sportive po ndikojnë në rendimentin e skuadrës , por këtyre u shtohen edhe një problem tjetër, atë të problemeve fizike. Operacioni I kryer nga Sergio Ramos ditën e shtunë rezultoi një goditje e rëndë për trajnerin Zinedine Zidane që sheh se infermieria e

Vazhdoni leximin →

Allegrin e duan të gjithë, edhe Reali i Madridit

Massimiliano Allegri është shndërruar në kandidatin kryesor për t’u ulur në pankinën e Realit të Madridit nëse  Florentino Perez vendos të shkarkojë Zinedine Zidane në fund të këtij sezoni. Tifozeria e Los Blancos po e ndjen veten të mashtruar nga Zidane e francezin që e ka të pamundur që t’i injektojën iluzion asaj për mosndryshim

Vazhdoni leximin →