Argjentina dhe Mesi, binomi që zhgënjen pa limit…

Argjentina i zhgënjeu përsëri tifozët e vet në Kupën Amerika, pasi edhe në ndeshjen e dytë nuk arriti të fitoi, duke mos shkuar më shumë se barazimi 1:1 me Paraguajin dhe duke kërcënuar shanset e veta për t’u kualifikuar më tej në këtë kampionat kontinental. Mesi e shpëtoi Argjentinën nga humbja me golin që shënoi

Vazhdoni leximin →