Marcel Zabicer e mbyll sezonin me Mançester Junajtidin

Mesfushori i huazuar nga Bajerni i Mynihut nuk mundet ta ndihmojë ekipin e tij për pjesën e mbetur të edicionit. Marcel Zabicer paska një dëmtim në menisk, pra në gju, dhe do të duhet të riaftësohet. Mançester Junajtidi njoftoi se austriaku nuk mundet të luajë për disa kohë, ndërsa keqardhja ishte e madhe sepse flitej

Vazhdoni leximin →

Rumenige sulmon Niklas Zylen dhe Marcel Zabicerin!

Për të parin duket se kritika është e tepëruar, shumë e ashpër, por ja që ish-shefi ekzekutiv i klubit nuk e mbajti gojën. Karl-Hajnc Rumenige dha një intervistë për “Skaj Sportin” (Sky Sport), ku “shigjetoi” Niklas Zylen dhe Marcel Zabicerin. Për mbrojtësin që do të largohet në fund të sezonit, “Kalle” u shpreh se “problemi

Vazhdoni leximin →