Ronaldo modifikon testamentin, përfshin edhe Xhorxhinën

Xhorxhina Rodrigez do të jetë e përfshirë në testamentin e Kristiano Ronaldo. Lajmi bëhet i ditur nga e përditshmja ABC sipas së cilës, sulmuesi portugez i Juventusit e modifikoi përsëri testamentin e tij duke shtuar edhe emrin e të fejuarës së tij spanjolle. Gjithnjë sipas kësaj të përditshmeje, burime pranë futbollistit konfirmojnë se Ronaldo është

Vazhdoni leximin →

Ronaldo i dedikohet golfit, Xhorxhina sërish shtatzënë?

Pasi festoi fitoren e parë sezonale ndaj Parmës në Serinë A me Juventusin, Kristiano Ronaldo vendosi të relaksohej duke iu dedikuar golfit përpara se të kthehet në stërvitje me skuadrën për të përgatitur supersfidën me Napolin. Ylli portugez i shoqëruar nga e fejuara e tij Xhorxhina dhe 4 fëmijët e kaluan të dielën duke luajtur

Vazhdoni leximin →

Dasmë në horizont; Ronaldo i propozon Xhorxhinës për martesë

Ceremonia e dasmës shfaqet në horizont për Kristiano ronaldon. lajmi bëhet i ditur nga e përditshmja portugeze ‘Correio da Manha’, sipas së cilës sulmuesi i Juventusit i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, Xhorxhina Rodrigez gjatë udhëtimit të tij në Londër ku ata festuan edhe 1 vjetorin e lindjes së vajzës së tyre

Vazhdoni leximin →