Nuk shenon prej 3 ndeshjesh; Ronaldo relaksohet me Xhorxhinen

Kur punon shume, pak relaks nuk ben keq. Kristiano Ronaldo kerkon te hedhe pas kraheve zhgenjimin e ketij fillim sezoni ne aventuren e tij te re me Juventusin me te cilin ende nuk ka shenuar asnje gol ne 3 ndeshje te zhvilluara deri tani.

Ylli portugez qe nuk eshte grumbulluar me perfaqesuesen e tij ne ndeshjen me Kroacine mendoi qe te pushoje qe te jete sa me ne forme per ndeshjen qe Juventusi do te luaje me Sasuolon. Keshtu qe 33 vjecari dhe e fejuara e tij Xhorxhina i lejuan vetes ca pushime te shkurtra, me spanjollen qe publikoi ne Instagram nje foto te saj me Ronaldon te perqafuar e duke marre rreze dielli ne nje barke.

Sfidanti.al