Inter, Arturo Vidal është drejt largimit?

Arturo Vidal po punon shumë për t’u kthyer në fushë në fazën finale të sezonit, por ky mund të jetë sezoni i tij i fundit me fanelën e Interit.  Sipas ‘Corriere Dello Sport’  kiliani, që ka edhe një vit në kontratën e tij me klubin zikaltër, nuk i realizoi pritshmëritë e klubit dhe mund të

Vazhdoni leximin →

Vidal është zyrtarisht zikaltër: E nis me entuziazëm, faleminderit Inter

Arturo Vidal është zyrtarisht futbollist i Interit. Klubi zikaltër por edhe Barcelona komunikuan transferimin e kilianit në Milano nëpërmjet komunikatave për shtyp. Mesfushori kalon te Interi përfundimisht madje me parametra zero pas akordit me Barcelonën për zgjidhjen e kontratës. Interi do të derdhë 1 milion Euro në arkat e katalanasve por kjo shifër është e

Vazhdoni leximin →