Sonia Isaza karikon Vidal: Luftëtari do të kthehet shpejt

Arturo Vidal është në një moment aspak të mirë me mesfushorin kilian që së fundmi iu nënshtrua një  operacioni në gju. E dashura e tij Sonia Isaza kërkon që ta karikojë futbollistin e Interit në prag të rikthimit të tij në fushën e lojës. ‘Dashuria ime, të jap shumë forcë, je një njeri i fortë dhe mund të bësh gjithcka. E di që të dua me të gjithë zemër, do të kthehesh të japësh maksimumin në fushë sepse je një luftëtar, mbreti im, gjithcka përmua!-shkruante Sonia në një mesazh të postuar në Instagram.

Sfidanti.al